Białe tipi z szaro- żółtymi elementami manipulacyjnymi. Fotografia na białym tle.
search
 • Białe tipi z szaro-żółtymi elementami manipulacyjnymi stojące oparte o biały i fioletowy wrzos w doniczce.
 • Białe i żółte tipi - tablice manipulacyjne stojące na stoliku. Pomiędzy nimi żonkil w ozdobnym wazonie - słoju.
 • Białe tipi z szaro- żółtymi elementami manipulacyjnymi. Fotografia na białym tle.

Białe tipi - tablica manipulacyjna

109,99 zł
Brak podatku

Tablica manipulacyjna abam.

Indianie, budując swoje domy byli bardzo pomysłowi. Ich wigwamy mogły pomieścić nawet 30 osób! Hogany były typu żeńskiego oraz męskiego. Natomiast tipi charakteryzowały się stożkowym kształtem na planie koła - i to właśnie najbardziej przypadły nam do gustu, dlatego proponujemy Państwu kolejną wersję kolorystyczną. Biała podstawa z szaro- żółtymi elementami to połączenie elegancji z lekką ekstrawagancją ?

Produkt dostępny w magazynie wysyłamy w 1-2 dni robocze!

podaj ilość

Dla małych miłośników wielkich przygód i wszystkich, którzy chcieliby zapewnić swoim pociechom rozwój przez świetną zabawę, proponujmy mini tablice manipulacyjne w kształcie tipi. Ta kompaktowa tablica manipulacyjna, wykonana własnoręcznie, doskonale sprawdza się do rozwoju małej motoryki dzieci, ćwiczenia ciągów przyczynowo-skutkowych oraz wyobraźni. A mniejszy rozmiar (26×28 cm) pozwala nie rozstawać się z nią na krok.

A w tym wszystkim aż 9 elementów manipulacyjnych:

 • klamra skrzyniowa
 • kółko meblowe
 • zamek na kluczyk
 • koła zębate
 • zamek błyskawiczny
 • sznurówka przewlekana przez 8 oczek
 • zamknięcie wajchowe
 • zasuwka
 • lusterko.

Tablice manipulacyjne ABAM

Każda tablica manipulacyjna naszej firmy, wykonywana jest własnoręcznie, z największą dbałością, w małym, krakowskim warsztacie. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były wyjątkowe.

 • Bezpieczne - do produkcji używamy jedynie atestowanych, bezpiecznych farb na bazie wody. Drewniana sklejka jest podwójnie szlifowana na powierzchni i krawędziach. Wszystkie elementy są odpowiednio dobierane, mocowane i dodatkowo sprawdzane przed wysyłką.
 • Rozwijające - dzięki naszym produktom dzieci ćwiczą paluszki, rozwijając małą motorykę oraz umiejętności manualne. Rozbudzają ciekawość, eksplorując niedostępne dotąd elementy. Poprawiają koordynację ręka- oko, wykorzystując zmysły w czasie zabawy. Ćwiczą koncentrację i wytrwałość, ucząc się posługiwać kolejnymi elementami. Rozwijają wyobraźnię, wykorzystując wyjątkowy kształt tablic do zabaw tematycznych. Kształtują myślenie przyczynowo - skutkowe, zauważając zależność między akcją a reakcją.
 • Funkcjonale - kompaktowe rozmiary, sprawiają, że nasze tablice nie zajmują wiele miejsca i pozwalają ciekawie wypełnić czas podczas podróży, oczekiwania na danie w restauracji, w kolejce do lekarza i wszędzie tam, gdzie maluch potrzebuje pochłaniającego zajęcia.
 • Unikatowe - wyjątkowe kolory i kształty wyróżniają nasze tablice z tłumu oraz stanowią ciekawy dodatek, który pięknie wykończy dziecięcy pokój. 

Szczegóły produktu

Wysokość - 28 cm

Szerokość - 26 cm

Kolor - biały z szaro- żółtymi elementami

Ilość elementów - 9

Waga - ok. 0,7 kg.

UWAGA:

Z uwagi na obecność niewielkich elementów, tablica sensoryczna ABAM wskazana jest dla dzieci powyżej 36-go miesiąca życia.

Każdą tablicę, od pierwszego szlifowania, po ostatnią śrubkę wykonujemy własnoręcznie. Szczególną wagę przykładając do solidności i bezpieczeństwa tablicy.

Wykorzystujemy drewnianą podstawę, by dziecko od początku miało kontakt z naturalnymi materiałami. Do malowania wszystkich elementów drewnianych używamy bezpiecznych, atestowanych farb, zgodnych z normami PN-EN 71-3. Na koniec, także samodzielnie, pakujemy produkt w estetyczne pudełko, wypełnione zabezpieczającym tablicę szarym papierem, dbając nie tylko o bezpieczeństwo produktu, ale także o nasze środowisko. Tak zapakowana tablica może od razu trafić do obdarowywanego, zwłaszcza, że produkt dostępny w magazynie wysyłamy tego samego, bądź najpóźniej kolejnego dnia roboczego.