Żółte tipi - tablica manipulacyjna z czarnymi elementami sensorycznymi.
search
 • Żółta tablica manipulacyjna tipi stojąca w otwartym oknie. W tle ogród pokryty śniegiem.
 • Białe i żółte tipi - tablice manipulacyjne stojące na stoliku. Pomiędzy nimi żonkil w ozdobnym wazonie - słoju.
 • Żółte tipi - tablica manipulacyjna z czarnymi elementami sensorycznymi.

Żółte tipi - tablica manipulacyjna

109,99 zł
Brak podatku

Tablica manipulacyjna ABAM.

Któż z nas w dzieciństwie choć przez chwilę nie chciał być walecznym wodzem Indian? A żadna zabawa w Indian nie może obyć się bez indiańskich atrybutów - pióropuszów, które należą się jedynie najdzielniejszym przedstawicielom plemienia, fletni, którymi można wygrywać piękne melodie i oczywiście tipi, w których można się schronić po udanym polowaniu na bizony. Tym razem proponujemy żółte tipi z czarnymi elementami. Mali miłośnicy przygód na pewno będą wiedzieli co z nim zrobić! ?

Produkt dostępny w magazynie wysyłamy w 1-2 dni robocze!

podaj ilość

Dla małych miłośników wielkich przygód i wszystkich, którzy chcieliby zapewnić swoim pociechom rozwój przez świetną zabawę, proponujmy mini tablice manipulacyjne w kształcie tipi. Ta kompaktowa tablica manipulacyjna, wykonana własnoręcznie, doskonale sprawdza się do rozwoju małej motoryki dzieci, ćwiczenia ciągów przyczynowo-skutkowych oraz wyobraźni. A mniejszy rozmiar (26×28 cm) pozwala nie rozstawać się z nią na krok.

A w tym wszystkim aż 9 elementów manipulacyjnych:

 • klamra skrzyniowa
 • kółko meblowe
 • zamek na kluczyk
 • koła zębate
 • zamek błyskawiczny
 • sznurówka przewlekana przez 8 oczek
 • zamknięcie wajchowe
 • forajtka - korbka
 • lusterko.

Tablice manipulacyjne ABAM

Każda tablica manipulacyjna naszej firmy, wykonywana jest własnoręcznie, z największą dbałością, w małym, krakowskim warsztacie. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były wyjątkowe.

 • Bezpieczne - do produkcji używamy jedynie atestowanych, bezpiecznych farb na bazie wody. Drewniana sklejka jest podwójnie szlifowana na powierzchni i krawędziach. Wszystkie elementy są odpowiednio dobierane, mocowane i dodatkowo sprawdzane przed wysyłką.
 • Rozwijające - dzięki naszym produktom dzieci ćwiczą paluszki, rozwijając małą motorykę oraz umiejętności manualne. Rozbudzają ciekawość, eksplorując niedostępne dotąd elementy. Poprawiają koordynację ręka- oko, wykorzystując zmysły w czasie zabawy. Ćwiczą koncentrację i wytrwałość, ucząc się posługiwać kolejnymi elementami. Rozwijają wyobraźnię, wykorzystując wyjątkowy kształt tablic do zabaw tematycznych. Kształtują myślenie przyczynowo - skutkowe, zauważając zależność między akcją a reakcją.
 • Funkcjonale - kompaktowe rozmiary, sprawiają, że nasze tablice nie zajmują wiele miejsca i pozwalają ciekawie wypełnić czas podczas podróży, oczekiwania na danie w restauracji, w kolejce do lekarza i wszędzie tam, gdzie maluch potrzebuje pochłaniającego zajęcia.
 • Unikatowe - wyjątkowe kolory i kształty wyróżniają nasze tablice z tłumu oraz stanowią ciekawy dodatek, który pięknie wykończy dziecięcy pokój. 

Szczegóły produktu

Wysokość - 28 cm

Szerokość - 26 cm

Kolor - żółty z czarnymi elementami

Ilość elementów - 9

Waga - ok. 0,7 kg.

UWAGA:

Z uwagi na obecność niewielkich elementów, tablica sensoryczna ABAM wskazana jest dla dzieci powyżej 36-go miesiąca życia.

Każdą tablicę, od pierwszego szlifowania, po ostatnią śrubkę wykonujemy własnoręcznie. Szczególną wagę przykładając do solidności i bezpieczeństwa tablicy.

Wykorzystujemy drewnianą podstawę, by dziecko od początku miało kontakt z naturalnymi materiałami. Do malowania wszystkich elementów drewnianych używamy bezpiecznych, atestowanych farb, zgodnych z normami PN-EN 71-3. Na koniec, także samodzielnie, pakujemy produkt w estetyczne pudełko, wypełnione zabezpieczającym tablicę szarym papierem, dbając nie tylko o bezpieczeństwo produktu, ale także o nasze środowisko. Tak zapakowana tablica może od razu trafić do obdarowywanego, zwłaszcza, że produkt dostępny w magazynie wysyłamy tego samego, bądź najpóźniej kolejnego dnia roboczego.