Tablica manipulacyjna samochód o drewnianej podstawie i morskich elementach, stojąca wśród liści, pod drzewem.
search
  • Tablica manipulacyjna samochód o drewnianej podstawie i morskich elementach, stojąca wśród liści, pod drzewem.
  • Tablica manipulacyjna samochód o drewnianej podstawie i morskich elementach, leżąca na drewnianej podłodze.
  • Drewniana tablica manipulacyjna samochód z morskimi oraz czarnymi elementami manipulacyjnymi.

Morski samochód - tablica manipulacyjna

155,00 zł
Brak podatku

Tablica manipulacyjna abam.

A może nad morze? Spokojnie, tablica manipulacyjna "Morski samochód" zawiezie nas w dowolne miejsce na świecie! Zaraz, czy zatem kolor samochodu jadącego w góry nie powinien brzmieć: "górski"? Dobrze, słowa zostawmy specjalistom, a my czym prędzej wsiadajmy i w drogę!

Produkt wysyłamy w 1-2 dni robocze!

podaj ilość
Obecnie brak na stanie

Samochód o naturalnej podstawie a do tego okienka o barwie morskiej oraz srebrne dodatki i 12 elementów manipulacyjnych! Proponujemy Państwu kompaktową, podręczną tablicę manipulacyjną o wymiarach XX cm x XX cm ?

Dzieci mogą rozwijać swoje zdolności manualno-sensoryczne przy użyciu następujących elementów:

1.) sznurówki do przewlekania przez oczka
2.) rzep
3.) zamek błyskawiczny
4.) zapięcie szkatułkowe – wajcha
5.) zamek na kluczyk
6.) klamra ubraniowa
7.) lusterko
8.) piankowe i filcowe ozdoby
9.) kółko meblowe
10.) koła zębate
11.) klamra
12.) zasuwka

Tablice manipulacyjne ABAM

Każda tablica manipulacyjna naszej firmy, wykonywana jest własnoręcznie, z największą dbałością, w małym, krakowskim warsztacie. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były wyjątkowe.

  • Bezpieczne - do produkcji używamy jedynie atestowanych, bezpiecznych farb na bazie wody. Drewniana sklejka jest podwójnie szlifowana na powierzchni i krawędziach. Wszystkie elementy są odpowiednio dobierane, mocowane i dodatkowo sprawdzane przed wysyłką.
  • Rozwijające - dzięki naszym produktom dzieci ćwiczą paluszki, rozwijając małą motorykę oraz umiejętności manualne. Rozbudzają ciekawość, eksplorując niedostępne dotąd elementy. Poprawiają koordynację ręka- oko, wykorzystując zmysły w czasie zabawy. Ćwiczą koncentrację i wytrwałość, ucząc się posługiwać kolejnymi elementami. Rozwijają wyobraźnię, wykorzystując wyjątkowy kształt tablic do zabaw tematycznych. Kształtują myślenie przyczynowo - skutkowe, zauważając zależność między akcją a reakcją. 
  • Funkcjonale - kompaktowe rozmiary, sprawiają, że nasze tablice nie zajmują wiele miejsca i pozwalają ciekawie wypełnić czas podczas podróży, oczekiwania na danie w restauracji, w kolejce do lekarza i wszędzie tam, gdzie maluch potrzebuje pochłaniającego zajęcia. 
  • Unikatowe - wyjątkowe kolory i kształty wyróżniają nasze tablice z tłumu oraz stanowią ciekawy dodatek, który pięknie wykończy dziecięcy pokój. 

Szczegóły produktu

Wysokość - cm

Szerokość - cm

Kolor - naturalna podstawa z miętowo - srebrnymi elementami

Ilość elementów - 13

Waga - ok. 1 kg.

UWAGA:

Z uwagi na obecność niewielkich elementów, tablica sensoryczna ABAM wskazana jest dla dzieci powyżej 36-go miesiąca życia.

Każdą tablicę, od pierwszego szlifowania, po ostatnią śrubkę wykonujemy własnoręcznie. Szczególną wagę przykładając do solidności i bezpieczeństwa tablicy.

Wykorzystujemy drewnianą podstawę, by dziecko od początku miało kontakt z naturalnymi materiałami. Do malowania wszystkich elementów drewnianych używamy bezpiecznych, atestowanych farb, zgodnych z normami PN-EN 71-3. Na koniec, także samodzielnie, pakujemy produkt w estetyczne pudełko, wypełnione zabezpieczającym tablicę szarym papierem, dbając nie tylko o bezpieczeństwo produktu, ale także o nasze środowisko. Tak zapakowana tablica może od razu trafić do obdarowywanego, zwłaszcza, że produkt dostępny w magazynie wysyłamy tego samego, bądź najpóźniej kolejnego dnia roboczego.