Menu Zamknij

Nowości i prezenty!

Nowości nowości!

Po domkach, samochodach, pociągach, traktorach, latarniach przyszedł czas na coś nowego. Żeby nie było zbyt nudno, rozszerzamy ofertę o nowe kształty. Tym razem proponujemy naszym Milusińskim chmurki oraz tipi.

Nowe tablice to nie tylko nowy kształt, ale i nowy rozmiar – mini tablice manipulacyjne można zabrać ze sobą naprawdę wszędzie i bez problemu spakować do torby czy plecaka. Mniejszy rozmiar nie oznacza, że jest mniej zabawy – na każdym wzorze udało się zmieścić 8-9 elementów manipulacyjnych! A jeśli komuś mało nowości, w kilku propozycjach pojawią się także debiutujące u nas kolory.

Na okoliczność nowości, mamy dla Was prezenty. Pierwsze 10 osób, które zakupi u nas tablicę w kształcie chmurki bądź tipi, dostanie od nas  i wydawnictwa ZAKAMARKI książkę „Jak mama została Indianką”.

Zapraszamy do zakupów!

Ach! Nie zapominamy oczywiście o kuponach rabatowych na kolejne zakupy 😉

1 Comment

  1. Followgram

    Chyba kazdy rodzic glowi sie nad tym jaka zabawke sprawic swojemu dziecku. Powinna wspierac jego rozwoj, byc bezpieczna, sprawiac radosc i sluzyc troche dluzej niz przez tych pierwszych kilka minut, kiedy uradowany maluch rozpakowuje prezent. Warto siegnac po stworzone w duchu Montessori tablice manipulacyjne.  Gromadza one tak interesujace brzdaca przedmioty codziennego uzytku w jednym, bezpiecznym miejscu, pozwalajac na samodzielne odkrywanie swiata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *